Sukcesy naszych studentów

Nasza studentka - Martyna Górska zajęła I MIEJSCE na koniu Saragosso w klasyfikacji skoków na Akademickich Mistrzostwach Pomorza i Kujaw w Jeździectwie 2012 w Bydgoszczy-Jarużynie. W czwartek Martyna wyjeżdża na Akademickie Mistrzostwa Polski 2012 do Wrocławia.
!!!ŻYCZYMY POWODZENIA NASZEJ KOLEŻANCE!!!

Nasz student - Kamil Węgielewski zajął I miejsce indywidualnie oraz drużynowo na Krajowych Mistrzostwach Polskiego Związku Łowieckiego w strzelaniach myśliwskich w klasie powszechnej. Zawodnicy Okręgu Toruńskiego Polskiego Związku Łowieckiego w osobach: Kamila Węgielewskiego, Michała Karpika oraz Piotra Aniołkowskiego zwyciężyli w klasyfikacji drużynowej zdobywając tytuł Mistrza Polski. Kamil Węgielewski zdobył także Puchar za najlepszego leśnika oraz Puchar za najlepszy wynik w konkurencjach śrutowych.

Życzymy Powodzenia w dalszej rywalizacji oraz wielu sukcesów naszemu studentowi i jego drużynie.